Ayrıcalıklar
İncek
BellaPais
İncek BellaPais Konutları’nda sadece ev değil aynı zamanda bir köy sahibi de olursunuz.

Bellapais, Beşparmak dağlarına sırtını vermiş Girne manzaralı muhteşem bir dağ köyüdür. Bellapais’in sözcük anlamı ‘güzel ülke’dir. Bu köyde tüm evler yüksek tavanlıdır. Haliyle yüksek kapılar açılır bu evlere. Bahçelerinde limon, portakal, mandalina, incir ağaçları vardır; sokaklar sardunyalar, begonvillerle doludur. Ankara gibi büyük kentlerde yaşayan insanlar için Bellapais kadar güzel yaşamak hayal gibi. Bu hayali gerçekleştirmek için; İncek’te, mimariden peyzaja Bellapais Köyü detayları ile yepyeni bir yaşam inşa ediyoruz. Proje kapsamında 8.500 m2‘lik bir alanda sadece BellaPais Köyü inşaa ediyoruz. İçinde göletler, yürüyüş alanları, kafeler, köy evleri, çocuk oyun alanları, değirmenler, taş yollar, köy çeşmesi, piknik alanları yer alıyor.

Ankara’da, İncek BellaPais Konutlarında çocuklar bir Kıbrıs köyünde güven içinde oynayacak oyunlarını. Kahveler Kyble’de içilecek. Yürüyüşler BellaPais yollarında yapılacak. Köy çeşmesinin sesi, kuş seslerine karışacak. Sözünü ettiğimiz, hemen her konut projesinde birbirini tekrarlayan sosyal tesislerin “şehirli sıkıcılığından” uzak yaşam alanları. Doğal, güzel, renkli, huzurlu ve güvenli sürdürülebilir yaşam alanları… Artık Ankara’da bir Akdenizli var…Kıbrıs’ın incisi Bellapais Köyü, İncek’te. İncek BellaPais Konutları, Kıbrıs esintileriyle yeni ve doğal bir hayat vadediyor. Bu davete katılmak; bir yanınızda Beşparmak Dağları, bir yanınızda Akdeniz esintileriyle uyanmak için beklemeyin.

Ayrıcalıklar
Daire
13 Ayrı Tipte Daire Seçeneği

İncek BellaPais Konutların’ın en önemli özelliklerinden biri de tek tip daire olmaması. İncek BellaPais Konutları’nda 13 ayrı tipte daire seçeneğine sahipsiniz. Projemiz kapsamında;

- 5 ayrı tipte 1+1,
- 6 ayrı tipte 2+1,
- 2 ayrı tipte 3+1 Teraslı Dubleks

olmak üzere 185 adet daire mevcuttur.

Ayrıcalıklar
Tavan
Yüksek Tavan
İncek BellaPais Konutların’ında tüm dairelerin tavan yüksekliği yaklaşık 3,20 metre, kapı yükseklikleri yaklaşık 2,60 metredir.
Ayrıcalıklar
Spor
Spor Tesisleri

Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness Center, SPA Merkezi, Basketbol Sahası, Tenis Kortu, Jimnastik Salonu, Yürüyüş Parkuru

Ayrıcalıklar
Ödeme
Seçenekleri
Kişiye Özel
Ödeme Seçenekleri

Konseptiyle, mimarisiyle, sosyal donatılarıyla farklılıklarını koyan İncek BellaPais Konutları daire fiyatlandırmasında ve kişiye özel düzenlenebilen ödeme seçenekleriyle de farklılığını pekiştiriyor. En uygun fiyatlar, size özel ödeme seçenekleriyle…