Sürdürülebilir konutlar

Sürdürülebilir konut projelerinde enerji, çevre ve insan önemlidir. Ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik, insanı ve doğayı geleceğe taşıyacak kritik unsurlardır. Çünkü;  

İyi tasarlanmış konutlar enerji faturasını 1/3 oranında azaltabilir. 

Çevreyle uyumlu, doğa ve bahçe ile yakın bağlantılı konutlar sakinlerinin toprakla bağlarını güçlendirebilir. 

Sosyal yaşama ortam ve olanak sağlayan konutlar, sağlıklı insan ilişkilerini teşvik edebilir.

Yeni ve sürdürülebilir fikirlerle tasarlanan İncek BellaPais Konutları, tüm bu boyutlarıyla sakinlerine güzel bir gelecek sunuyor. 

Enerji tasarrufu

İncek BellaPais Konutları, “inşaat malzemelerinin seçimi ve uygulaması, iç-dış cephe yalıtımı, mimari tasarımı ve inşaat kalitesi” ile kışın ısınmak, yazın serinlemek için harcanacak enerjiyi düşürecek niteliktedir. Enerji tasarrufu, faturaların düşürülmesi ve çevrenin korunması demektir. İncek BellaPais Konutlarında, dairelerden kat hollerine, led aydınlatmadan havalandırmaya kadar tüm ayrıntılarda enerji maliyetlerini azaltma ve sağlıklı iç ortamlar hedeflenmiştir. Enerji verimliliği, konutların tasarım ve yapım aşamasında güçlendirilmiştir. 

15 bin metrekare yeşil alan

İncek BellaPais Konutlarında;

8.500 metrekare alanda yapılan BellaPais köyleri; bu kapsamda göletler, köy evleri, çocuk oyun alanları, taş yollar, köy çeşmesi, kafe, değirmenler, piknik alanları… 

Toplam 15 bin metrekare yeşil alan ve sosyal donatılar; bu kapsamda açık spor alanları, tenis kortları, yürüyüş yolları…

Her blokta kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness center, spa merkezi bulunuyor.

Akdeniz köyü teması, doğal ve sosyal yaşam alanlarıyla İncek BellaPais Konutları Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor: Açık cepheli, dört yöne bakan bloklar aydınlık ve ferah bir yaşam sunarken, köyleri ve yeşil alanları doğa ile iç içe yaşamaya olanak sağlıyor. Bellapais köyleri ve yeşil alanlar, insan ile doğa ilişkisini yeniden güçlendiriyor. 

Kaliteli konut, kaliteli çevre

İncek BellaPais Konutları;

18 ayrı tip daire, yatay ve dikey blok seçenekleri ile farklı yaş gruplarına ve yaşam biçimlerine hitap etme yeteneği,

İnsan ilişkilerini teşvik eden sosyal ve doğal donatıları, 

Sakinlerinin etkileşimine, iletişimine, paylaşımlarına ortam ve olanak sağlayan köyleri, yeşil alanları, açık ve kapalı sosyal tesisleri ile insan ilişkilerini sürdürülebilir kılan niteliktedir. 

Çağımız ve kent yaşamı insanların sağlıklı ilişkiler kurmasına fazla izin vermese de, İncek BellaPais Konutları tüm tasarım ve donatılarıyla işbirliği, paylaşım, üretim, verimlilik odaklıdır. Projenin konut, köy ve sosyal donatılarında anlamlı ve işlevsel etkileşim içindeki mutlu sakinler hedeflenmiştir. İncek BellaPais Konutlarında “lüks ile köyün doğallığı” bir aradadır. Yalnızlığın dinginliğini seçen de, komşuluğun sıcaklığına özlem duyan da beklentisini karşılayabilir. 

İncek BellaPais Konutları… Lüks, güvenli, çevreci ve seçkin bir yaşam alanı. Ankara’nın en nezih bölgesi İncek’te çok değerli bir yatırım. Hayalinizdeki yaşam kalitesi için sizi bekliyor. Satış ve tanınım ofisimizi ziyaret etmeye, örnek dairelerimizi görmeye davetlisiniz.

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!