Şimdi konuta yatırım zamanı

Konut piyasasında yükseliş başladı. Bu yıl ve gelecek yıl konut satışlarının artması bekleniyor. 

Ülkemizdeki tüm gelişmeler 2020’de yeni konut projelerine talebi artacağını; fakat konut fiyatlarının da giderek yükseleceğini gösteriyor.

Konut kredilerinde faiz oranları düştü. Yaşanan depremler ve gelecekteki olası depremler ile iklim değişikliğinin yarattığı felaketler yeni ve sağlam konutlara talebi yükseltti. Büyük şehirlerde nüfus artıyor. Ankara’da konut sahibi olmak isteyen yabancıların sayısı hızla çoğalıyor. İnşaat maliyetlerindeki artış ise sektöre yansımak üzere gün sayıyor… 

Yaşamak ya da yatırım yapmak için önemli bir fırsat

İşte bu aşamada, İncek’in en değerli noktasındaki İncek BellaPais Konutları, yaşamak ya da yatırım yapmak için önemli bir fırsat olarak karşınızda duruyor:      

İncek BellaPais Konutlarında fiyatlar lansman fiyatları düzeyinde. Bu fiyatları kaçırmayın. Fiyatı, lokasyonu, inşaat kalitesi, Girne-Bellapais Köyü konseptindeki sosyal tesisleri ve donatılarıyla diğer projelere göre çok daha avantajlı olan İncek BellaPais Konutlarına yatırım yapın, kazanın. Unutmayın, rakamlar doğruyu söyler. Başkent Ankara’da, Ankara’nın sürekli değer kazanan bölgesi İncek’te, İncek’in yeşil alanı en fazla projesinde konut sahibi olmak geleceği görmektir.

 İncek BellaPais Konutlarından alacağınız konutun kalitesi, avantajları, bölgedeki işyerlerine ve yüksek öğretim kurumlarına yakınlığı ile iyi bir kira getirisi sağlayacağını; bu getirinin artarak devam edeceğini unutmayın. 

Toplu taşıma araçlarını kullanabileceğinizi, zamandan ve paradan tasarruf edebileceğinizi hesaba katın.

Her koşulda kazançlı

Ülkemizde konuta yatırım hep kazandırdı, 2020’de de kazandıracak. Fakat kazanç için “Nerede, Ne kadar, Ne kalitede, Yapan kim” gibi soruların yanıtı çok önemli.

İncek BellaPais Konutları “sadece konut” değildir; bir “değer”dir. Değerli bir yatırım ve kazanç aracıdır. Çünkü Türkiye’de ve KKTC’de birçok taahhüt projesi ile gayrimenkul projesini hayata geçiren ve birçok “değer” üreten Barış İnşaat Ltd. Şti.nin son projesidir. inşaat sektöründe 50 yıllık deneyime ve güvene sahip müteahhit bir ailenin 22 yıllık firması Barış İnşaat, işini her koşulda doğru ve iyi yapan; her projesi bir “değer” olan ve hep kazandıran bir Ankara firmasıdır. 

Ankara’nın gelişen ve kazandıran bölgesi İncek’te, BellaPais Konutlarından daha iyi bir fırsat yok. İncek BellaPais Konutlarında ister oturun, isterseniz kiraya verin. Her koşulda kazançlı çıkarsınız. 

Detaylı Bilgi Formu


İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!