Rezidans Dairelerin Avantajları

İncek BellaPais Konutlarındaki 1+1 ve 2+1 daireler, büyük avantajlar içeriyor.

İncek BellaPais Konutları, birçok özel ortaöğretim kurumuna; Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi yükseköğretim kurumlarına yakınlığıyla öğrenciler için avantajlı bir konumda. Atatürk Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi, Lösante Hastanesi ve farklı sektörlerden işyerlerinde çalışanlar için de ideal bir noktada. 

Kendiniz ya da yakınlarınızdan biri için küçük ama modern bir daire arıyorsanız İncek BellaPais Konutlarında (yatay ve dikey bloklardaki 3+1, 4+1, 5+1 olan geniş dairelerin yanı sıra) ayrı bir ada ve dikey blokta 1+1 ve 2+1 daireler de bulunuyor. Ve ilk teslim edilecek olan bu dairelerin yapımına başladık.

Minimal yaşam konforu

Minimalist yaklaşımlarla hayat kolay, basit ve keyiflidir. Enerji giderlerine, dekorasyona, mobilyaya daha az para harcanır. Küçük dairelerde yaşamak hayatın gereksiz yüklerinden kurtulmaktır aynı zamanda…

Görsel açıdan “sade ve karmaşık olmayan” bir dairede yaşamak zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayabilir. Geniş bir alan ve fazla detay rahatsız edicidir bazen. Üstelik eşya kalabalığı içinde sevdiğimiz ve bizi mutlu eden parçaları görme şansımız da azalır.

Küçük dairelerin temizlenmesi daha hızlı ve daha kolaydır. Kısa zamanda dağınıklığı toplayabilir, temizlik ve bakım yapabilirsiniz. Bu da daha az yorgunluk, daha fazla boş zaman demektir.  

Rezidans bir dairede yaşamak dekorasyon, depolama konularında çözüm üretmenizi gerektirir ve yaratıcılığınızı geliştirir. Çevreniz üzerindeki kontrol duygunuz pekişir.Daha küçük boyutlarda mobilyalar tercih edersiniz, daha ucuza alırsınız. Az ama kaliteli olan eşyalara odaklanabilirsiniz. Üstelik taşınırken gereksiz kalabalıktan, eski ve hantal eşyalarınızdan da kurtulursunuz. 

Yeni eşyalar için alanınız olmadığından daha az alışveriş yapar, tasarruf edersiniz.

Küçük müdahaleler ile büyük değişiklikler yapmak daha kolaydır. Az sayıda sanatsal obje ile büyük etki yaratabilirsiniz.

Isıtma, soğutma, aydınlatma giderleriniz düşük olur. Hem faturalarınız düşer hem de çevre dostu yaşam sürersiniz. 

Bir gün gelir de taşınmak isterseniz küçük dairenin taşınması en kolayıdır.  

Siz de fazlalıklardan ve gereksizliklerden uzak, sade ve sakin yaşamak istiyorsanız İncek BellaPais Konutlarına gelin, rezidans dairelerden birine sahip olun. Sizi örnek dairelerimizi görmek üzere satış ve tanıtım ofisimize davet ediyoruz. 

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım. 

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!