Konutta Kazandıran Lokasyon

Konut sektörü son yılların en yüksek ivmesini kazanıyor.

Bu yıl konut sektörü için iyi başladı; konuta talep canlandı. Bu durumun yıl boyunca ve 2021’de devam  etmesi bekleniyor. Nedenlerini özetleyelim:

* Kira getirisi mevduat getirisinden yüksek olduğunda, yatırımcı için konut tekrar cazip hale gelir. Değerlenen lokasyonlardaki kazancı gören yatırımcılar konuta yatırım yapar. Para konuta kayar.  

* Konutta lokasyon çok önemlidir. Lokasyonun önemini bilenler yaşamak için, yatırım için doğru semtlerden konut alır. Dolayısıyla değerli lokasyonlardaki arz-talep işleyişi hızlanır. 

* Doğanın ve insanın yarattığı sorunlar, kaçışı hızlandırır. Yeni ve kaliteli konutlara, nezih semtlere kayış artar. Gelişmekte ve değerlenmekte olan lokasyonlarda konuta talep artar; sirkülasyon hızlanır. 

* Konut stoklarındaki azalmayı, yeni yapıya başlama hızındaki düşüşü ve 2020’de konutta beklenen ciddi fiyat artışını dikkate alanlar mevcut fiyatları kaçırmaz. Dolayısıyla değerli lokasyonlarda konut fiyatları giderek yükselir. 

* Yeni evlilerin ve bekarların sıfır konutlara, 1+1 ve 2+1’lere talebi devam eder.


Yıl sürprizlerle başladı. Dünyada, doğada, ekonomide ve konut sektöründe değişmeler oldu. Değişme ve gelişmeler ışığında bir kez daha düşünün. Eğer,

* Yaşayacağınız mekan olarak nezih bir çevrede kaliteli bir konuta gereksiniminiz varsa, 

* Bankadaki mevduatınızın getirisini düşüyor ve kazancınızı korumak istiyorsanız, 

* Yüksek kira getirisi olan bir konut arıyorsanız, 

Kaliteli konutlardaki değer artışını görüyorsanız daha fazla beklemeyin. 

Sizin için en doğru adres İncek BellaPais Konutları’dır. 

Ankara’nın en değerli lokasyonu İncek’te, İncek’in en güzel yerinde aynı kalitede ve özgünlükte başka bir konut projesi yok. Yaşamak için, yatırım için harekete geçin ve kazanın. Alırken kazanın, yaşarken kazanın; kiraya verirken kazanın, satarken kazanın.

Kişiye özel fiyat avantajları ile siz de İncek BellaPaisli olun.

Detaylı Bilgi Formu İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!