İncek’te çok değerli bir yatırım…

Kıbrıs - Girne’nin en güzel köyü Bellapais çağrışımlarıyla projelendirilen BellaPais Konutları, Ankara’nın en prestijli bölgesi İncek’te yükseliyor.

Ankara’nın elit yaşam alanı İncek, nezih mahallesi Alacaatlı ve özel projesi Bellapais Konutları… Üç değer bir arada. Sizin için, sizi bekliyor. 

Alan, yaşayan, yatırım yapan, kiraya veren ya da satan kazançlı olacak. 


İncek BellaPais Konutları çevresel avantajları
  1. İncek BellaPais Konutlarında bölge ve çevre, yaşam tarzınızla koşuttur. Sizin ölçütlerinizde, tercih ettiğiniz özelliklerdedir. Nezih, güvenli, temiz, kaliteli ve değerlidir.
  2. İncek BellaPais Konutlarının bulunduğu bölgeye yapılan yatırımlar, bölgenin cazibesini ve değerini artırmaya devam etmektedir. 
  3. Bölgede ana aks üzerinde villa siteleri ve çok katlı karma konut projeleri bulunur. İncek BellaPais Konutlarının konumlu olduğu bölgenin iç ve dış kısımlarındaki konut projeleri benzer kültürel yapıyı yansıtır.
  4. İncek BellaPais Konutlarına yakın eğitim kurumları Bahçeşehir Koleji, Ufuk Üniversitesi, Atılım Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesidir. 
  5. İncek BellaPais Konutlarına yakın hastaneler ise Atatürk Hastanesi, Bilkent Şehir Hastanesi ve Lösev Hastanesidir.
  6. İncek BellaPais Konutları çok seçenekli ulaşım olanağına sahiptir. Metro istasyonu olarak Koru durağına yakın mesafededir. Toplu taşıma araçlarının geçtiği caddeye yürüme mesafesindedir. 
  7. İncek BellaPais Konutları; Kanuni Sultan Süleyman Bulvarına yaklaşık 3,90 km, İncek Bulvarına yaklaşık 7,30 km, Eskişehir yoluna yaklaşık 11,00 km, Konya yoluna yaklaşık 12,00 km, Kızılay’a yaklaşık 23,00 km uzaklıkta yer almaktadır.

Sizi bölgeyi ve örnek dairelerimizi görmek üzere satış ve tanıtım ofisimizi ziyaret etmeye; köy bahçemizde kahve içmeye davet ediyoruz. 

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!