İncek BellaPais Konutlarında “Çocuklar Güvende”

Çocuklar kırılgan ve naif. Küçük ve savunmasız.

Ama kentler çocuklar için yeterince güvenli değil. Giderek daha hızlı “kentleşen” dünyada çocuklar risk altında. Olası tehlikeler anne-babaları tedirgin ediyor. Trafik kazaları ve şiddet bu tehlikelerin başında geliyor.

Taşıtlarla yapılan kazalarda dünya genelinde her yıl 1 milyondan fazla çocuğun yaşamını kaybettiği tahmin ediliyor. Dünya Sağlık Örgütü 5-14 yaş arasındaki çocuklarda en yüksek ikinci ölüm nedeninin trafik kazası olduğunu belirtiyor. 

Şiddeti doğuran ve besleyen etkenler arttıkça her gün daha fazla çocuk etkileniyor. Anne-babalar, yöneticiler, eğitimciler daha fazla çabalamalı; işbirliği içinde sorunlara çözümler üretmeli ve önlemler almalı. Peki nasıl?


Çocuğunuz gözünüzün önünde olacak

Güvenlik evde başlar, çevresinde devam eder. Kastettiğimiz yüksek duvarlar, elektronik güvenlik, güvenlik görevlisi değil. Daireyi ya da siteyi hapishaneye çevirmek hiç değil.

Kastettiğimiz temiz bölge, sağlıklı çevre. Çocuğun güvenle yaşayacağı kapalı ve açık alanlar. Sosyal alanları, spor alanları, doğal alanları ile güvenle ve huzurla yaşanacak konut ve çevresi. Çocuğun doğa ile ilişkisini, yaşıtlarıyla ve yetişkinlerle ilişkisini en doğru, en sağlıklı şekilde düzenleyen konut projeleri. Ferah, yaşanılası evler ve mutlu eden sosyal çevre.

Çocuk ancak böyle yaşam alanlarında güvendedir. Tüm gereksinimleri konut ve konutun sosyal donatılarında “en nitelikli boyutlarda” karşılanırsa güvendedir. Spor yapmak için, sanatsal etkinlikler için, arkadaşlarıyla birlikte olmak için taşıtlara binip uzak ve denetlenemeyen, belki niteliksiz bir yerlere gitmezse güvendedir. Trafiğe çıkmak ve olası şiddet kaynaklarıyla karşılaşmak zorunda değilse güvendedir. 

İşte tüm bu nedenlerle İncek BellaPais Konutlarını; bildiğiniz, duyduğunuz konut  projelerinden farklı bir bakış açısıyla inşa ediyoruz. 

İncek BellaPais Konutlarında çocuklar için neler var?

1. Çocuklar için her adada bir köy, Girne Bellapais Köyünün üç örneği var. 8.500 metrekare alanda; köy evlerinden masmavi gölete, değirmenden yemyeşil yollarına kadar Akdeniz köyleri. Çocuklarınızın yazıyla kışıyla 12 ay köy yaşamını deneyimleyebileceği; toprakla, bitkiyle, hayvanla buluşacağı; başka hiçbir konut projesinde göremeyeceğiniz, Türkiye’de ilk ve tek olan Kıbrıs köyleri. 

2. Toplam 15 bin metrekare yeşil alan ve sosyal donatılar var. Sosyal donatılarda Kybele kafe, oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası ve jimnastik alanları var. Siz kahvenizi yudumlarken ya da tenis oynarken çocuğunuz az ilerde basketbol oynayacak. Keyfince, kaygısızca, korkusuzca spor yapacak.

3. Her blok bünyesinde kapalı yüzme havuzu, fitness center ve spa merkezi var. 

Özgür, ama güvenli

İncek BellaPais Konutlarında hem 5 yıldızlı otel konforu, hem köy doğallığında yaşam sizi bekliyor. Lüks, ama doğal… Özgür, ama güvenli… 

İncek BellaPais Konutlarında konforunuz, köyünüz, spor salonunuz, kafeniz uzakta değil; oturacağınız mükemmel dairenin içinde, birkaç kat altında ve birkaç metre yakınında. 

Siz ebeveynlerin ve çocuklarınızın güvenliği, sağlığı, mutluluğu, özel ve sosyal yaşamı için gerekli tüm ayrıntıları “en nitelikli” biçimde işledik. Sonuç, İncek BellaPais Konutları. Sonuç, çocuklarınızın güvenliği, sizin mutluluğunuz… 


Sizi, detayları paylaşmak üzere satış ve tanıtım ofisimizi ziyaret etmeye; örnek dairelerimizi görmeye ve köy bahçemizde kahve içmeye davet ediyoruz. 

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!