Hayallerinize çok yakınsınız

Hayatınızda bir yeniliğe mi ihtiyacınız var? Sıkıldınız, daraldınız mı? Hep aynı ortamlar, aynı insanlar sizi bunalttı mı? Kendinizi hep aynı çemberin içinde dolaşıyor gibi mi hissediyorsunuz? 

Cevabınız “evet” ise size yeni bir hayat lazım. 

Yeni mekanlar, yeni insanlar, yeni deneyimler lazım. Mutlu olup sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz yeni bir hayat. 

Yeni bir ev…

Biz bunun için her şeyi düşündük.

İncek BellaPais Konutlarında yepyeni, tertemiz, ferah, aydınlık, modern dairenizde hayatınız yenilensin.

Çevredeki apartmanların duvarlarına bakan eski evlerden farklı olarak; İncek BellaPais Konutlarında karşıya baktığınızda engin Ankara manzarasını, aşağıya baktığınızda Girne - Bellapais Köyü konseptinde desenlenmiş geniş bahçenizi göreceksiniz. Doğası, spor alanları, sosyal donatılarıyla 12 ay tatili yaşayın.

Çocuğunuz varsa onu temiz bir bölgede, sağlıklı çevrede büyütün. Trafik, şiddet vb. tehlikelerden uzakta; güvenli bir ortamda, doğa içinde, sporla iç içe yetiştirin.

Hep aynı, sıkıcı, meraklı insanlardan uzaklaşın. İncek’te yeni insanlarla tanışın, yeni dostluklar kurun. Yeni bir semt; yeni mağazalar, restoranlar, seralar, okullar, kafeler.


Yaşadığım apartman güvenli mi, yandaki bina sorunlu mu diye kaygılanmaktan yorulmadınız mı? En gelişmiş, en kaliteli bina teknolojisi ve malzemesi ile yapılan yüksek standartlardaki İncek BellaPais Konutlarında kaygısız yaşayın.

Hırsız, kapkaççı vb. sorunları geride bırakın. Sağladığı üst düzey elektronik ve fiziki güvenlik ile İncek BellaPais Konutlarında güven içinde yaşayın. 

Otopark kavgasından, trafiğin gürültüsünden, akan çatıdan, apartmanın altındaki dükkanın kokusundan, gürültücü komşudan uzaklaşın. Artık hiçbirine tahammül etmek zorunda değilsiniz. Dişinizi sıkmak, hayatı ertelemek zorunda değilsiniz. 

Çünkü artık hayallerinize çok uzak değilsiniz.

Gelin İncek BellaPais Konutlarındaki örnek dairelerimizi görün.  Net 3,20 metre tavan yüksekliği, net 2,60 metre kapı yüksekliğiyle kendinizi daha özgür hissedeceğiniz yeni hayatınız başlatmak için ilk adımı atın. 

Kendinizi hayatın güzelliklerden mahrum etmeyin. Hayallerinizi ertelemeyin. 

Çünkü onları İncek BellaPais Konutlarında gerçekleştirebilirsiniz. Biz sizin için her şeyi düşündük. Sadece bir telefon açın, yeni hayatınız başlasın...

Tel: 0312 502 8 800 

Detaylı Bilgi Formu 


İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!