Eviniz lüks, köyünüz doğal

Köy ve kentlerde insanların farklı hayat tarzları vardır. Her ikisi de avantajlar ve dezavantajlar içerir.

Kentlerde eğitim ve sağlık kurumları seçeneklidir. Eğlence yaşamı renklidir. Çok sayıda sanatsal, kültürel, sportif etkinlik düzenlenir. İnsan kendisini daha özgür hisseder. Yaşam hızlı ve renklidir. Yaşam alanları konforludur. Ama kentler doğadan uzaktır. Kalabalık, trafik, gürültü, kirlilik boğar insanı. Başarı odaklı yaşam, güvenlik sorunları baskı yaratır ve yaşamı zorlaştırır; stresi ve endişeyi artırır. Bedensel ve zihinsel dengeleri bozar. 

Köylerde çevre yeşil, hava temizdir. Doğanın tadını çıkarmak için seçenek boldur. Sosyal etkileşim, akrabalık ve arkadaşlık ilişkileri sıcak ve güçlüdür. Yaşam huzurlu, sakin, sade ve kolaydır. İnsanların fiziksel faliyetlerine olanak sağlar. Ama köyler sınırlı olanaklara sahiptir. İnsanların gelir düzeyi düşük; kaliteli eğitim ve sağlık hizmetine ulaşmaları zordur. Yaşam tekdüze, konfor yetersizdir.  

Kentler ve köyler iki zıt resim sunar bizlere. Peki, birinden birine mahkum muyuz? İkisinin iyi yanlarını birleştirerek bir “denge” sağlayamaz mıyız? 

Hem temiz, rahat, konforlu konutlarda yaşayıp hem de çiçeklerle kaplı yemyeşil alanlarda yürüyemez miyiz?

Hem kariyerimizle koşut standartlarda yaşayıp hem de bir köy evinde hafta sonu molası veremez miyiz?

Hem kariyerimiz ve ekonomik refahımız için çok çalışıp hem de 12 ay tatil yapamaz mıyız

Hem çocuklarımızı en iyi okullara gönderip hem de ekip biçmeyi öğretemez miyiz?

Hem yalnız kalabilmeyi hem de dostlar arasına karışmayı başaramaz mıyız?

Neden olmasın… Ya kente ya da köye mahkûm değiliz ki.

Bellapais köyü Ankara’da, İncek’te!

Kıbrıs - Girne’nin incisi Bellapais (Beylerbeyi) köyünü İncek’te, İncek BellaPais Konutlarında örnekliyoruz. İncek’te “bir Akdeniz tablosu” yaratıyoruz. Bellapais köyü çağrışımlı yeşil-mavi köşeleriyle doğal, güzel, renkli, huzurlu ve güvenli bir Kıbrıs köyü oluşturuyoruz. 

İncek BellaPais Konutları size Kıbrıs esintileriyle yeni, konforlu ve doğal bir yaşam vadediyor. Yaşamınızı değiştirecek bir vaat bu.

Lüks dairenizden köy bahçelerini görebileceğiniz, 

Konforlu dairenizden çıkıp toprağa basabileceğiniz, 

Asmadan üzüm, daldan elma toplayabileceğiniz,

Gölette balığı, bahçede sebzesiyle gerçek köy yaşamı…

Denge işte burada! Kent ve köy yaşamının en avantajlı yönleri İncek BellaPais Konutlarında! Ankara’nın en nezih ve değerli bölgesi İncek’te, hem kent hem de köy atmosferinde yaşayabilirsiniz. Kentin olanaklarından kopmadan, Girne’nin en ünlü köyü Bellapais’in güzelliğinde sağlığı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bu “dengeli” yaşama dahil olun, özlem duyduğunuz güzelliklerden vazgeçmeyin. Sizi satış ve tanınım ofisimizi ziyaret etmeye, örnek dairelerimizi görmeye ve köy bahçemizde kahve içmeye davet ediyoruz. 

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!