1 daire 7 avantaj

Ev almak zor bir süreç; aramayı, karşılaştırmayı, planlamayı, karar vermeyi gerektirir. Ama siz aramayın, yorulmayın… Çünkü İncek BellaPais Konutları, diğer tüm seçenekleri aşan üstün nitelikleriyle sizi bekliyor. 

Bir evi ev yapan sadece dört duvar değildir. Ev, çevresel özellikleriyle birlikte evdir, yuvadır. Yatırımdır, kazançtır. İşte İncek BellaPais Konutlarının avantajlarından 7’si:

1. Bölge: BellaPais Konutları, Ankara’nın nezih ve değerli bölgesi İncek’tedir. Çevresindeki diğer konsept projeler ve özellikle de üniversiteler, İncek BellaPais Konutlarını değerli kılıyor. Gün gelip evinizi satmaya karar verirseniz, bölge ve bölgedeki kaliteli okullar evinizin değerini pekiştiren faktörler olacaktır. Unutmayın ki dolabı değiştirebilirsiniz; ama evin yerini ve komşularınızı değiştiremezsiniz. 

2. Yeşil alan ve sosyal donatılar: 8.500 metrekaresi BellaPais köylerine, toplam 15 bin metrekaresi yeşil alan ve sosyal donatılara ayrılan İncek BellaPais Konutlarında yaşamak demek,12 ay tatil ortamda yaşamak demektir. Tatil, dinlenme, eğlenme önemli bir ihtiyaç ve Ankara’da tatili yaşamak önemli bir olanak. 

3. Konum: İncek BellaPais Konutları çevresindeki geniş ve yeşil alan, doğa ile iç içe, ferah yaşama hissinizi güçlendirecek. Yaşarken kendinizi özgür hissedecek, satarken avantajlı olacaksınız. Ayrıca, 18 ayrı tipteki 409 dairenin tümü de açık, ferah ve aydınlık. Önceliğiniz ister dış  çevre olsun, ister iç mekanlar her ikisi de sizi mutlu edecek özellikler taşıyor. 

4. Güvenlik: Nezih ve güvenli bir bölge olan İncek’te yaşamak hayatınızı güzelleştirecek. Ayrıca, İncek BellaPais Konutlarındaki elektronik ve fiziki güvenlik, günün her saatinde kaygısız, stressiz yaşamanızı sağlayacak. Siz ve aileniz, mutlu ve huzurlu hayatın konforunu yaşayacaksınız. 

5. Spor: Sadece bloklardan oluşan konut projelerinde yürüme, spor yapma ortam ve olanağı sınırlıyken, İncek BellaPais Konutlarında 8.500 bin metrekare alanda, göletinden değirmenine, BellaPais köyleri bulunuyor. Açık spor alanları, tenis kortları, yürüyüş yolları ile toplam 15 bin metrekare yeşil alanıyla bu benzersiz projede, her blokta kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, fitness center, spa merkezi de bulunuyor. Günün her saatinde, açık ya da kapalı alanda spor yapma olanağı ile daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam sizi bekliyor.

6. Değer: 2 yatay 3 dikey, toplam 5 bloktan oluşan İncek BellaPais Konutları, alırken de değerli, satarken de değerlidir. Konutların değeri, yukarıda özetlediğimiz niteliklerinin yanı sıra sürdürülebilir özelliklerinden ve Barış İnşaat kalitesinden de kaynaklanır. Bildiğiniz gibi, Ankara’nın değerli bölgelerinde ev sahibi olmak her zaman kazandırır. İster alıp oturun, ister kiraya verin, isterseniz satın; her koşulda kazanan siz olursunuz. Aldığınız anda kazanmaya başlamak için gecikmeyin. 

7. Ödeme: Ev almak önemli bir yatırım, büyük çapta bir satın almadır. Fakat lansmana ve kişiye özel fiyat avantajlarını değerlendirerek İncek BellaPais’ten konut sahibi olmanız çok kolay. Sizi ödeme avantaj ve seçeneklerinizi konuşmak üzere satış ve tanıtım ofisimizi ziyaret etmeye; örnek dairelerimizi görmeye davet ediyoruz. 

Daire fiyatları ve detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Detaylı Bilgi Formu

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!